GRČKA LETO 2026
Vila Katia – Nidri, Lefkada
Lokacija:
Vila Katia se nalazi u mestu Nidri, pored mora, sa neverovatnim pogledom na zaliv i mala ostrva.
Sadržaji Vile
Vila Siragast poseduje bar na plaži i postoji mogućost iznajmljivanja jednog suncobrana i dve ležaljke uz minimum naručena dva pića. Vila ne poseduje parking. Zbog odlične pozicije, odličan je izbor za porodice sa decom ali i za parove koji žele da uživaju u prelepom okruženju i pogledu na more.
Važno:
Internet u vilama nije namenjen profesionalnoj upotrebi, a jačina signala, brzina i kvalitet protoka i povezivanja kao i stabilnost mreže zavise isključivo od provajdera, tehničkih mogućnosti u samom letovalištu i regiji i drugih faktora.
Mere kreveta u Grčkoj se razlikuju od naših standarda. Grčki standard za normalan-singl krevet je širine od 75 – 90 cm, a za francuski krevet (za 2 osobe) širine od 110 – 140 cm.
Ulazak u smeštaj je u 14h po Grčkom vremenu prvog dana boravka, a izlazak iz smeštaja je u 09h po Grčkom vremenu poslednjeg dana boravka.
Tipovi i sadržaj soba:
SOBA
Sadržaj soba: Dvokrevetne sobe nalaze se u prizemlju ili prvom spratu vile. Sobe koje se nalaze na prvom spratu opremljene su francuskim ležajem, dok su sobe koje se nalaze u prizemlju opremljene sa dva odvojena ležaja.
Sve sobe opremljene su: SAT TV, frižiderom, besplatnim Wi-Fi internetom, kupatilom sa tuš kabinom, klima uređajem (uz doplatu), i terasom sa pogledom na ostrvo Skorpios i Maduri.
VAŽNO: Kompletno opremljena kuhinja je zajednička na spratu i na prizemlju. Promena posteljine i peškira je dva puta u toku smene. Vila nema svoj parking.
• Najam studija/apartmana/sobe na bazi 10 noćenja
• Usluge predstavnika agencije,
• Troškove organizacije,
Autobuski prevoz, cena povratne karte iz Beograda 85 eur, jedan pravac 65 eur. Deca do 12 godina umanjenje 15 eur.
• Zdravstveno osiguranje
• Boravišnu taksu (plaćanje na licu mesta): 2 eura dnevno po studiu/sobi/apartmanu (podložno promeni)
• Korišćenje klima uređaja: Vila Siragast 6 eur po danu (doplata na licu mesta).
1) 30% prilikom rezervacije, a ostatak 15 dana pre polaska na put
2) 30% prilikom rezervacije, a ostali iznos u jednakim mesečnim ratama čekovima građana do 20.12.2026.
-
Uključeno
-
Uključeno
GrčkaNajam apartmanaVilaVile - apartmani -
Uključeno
2*3*4*5*Akva parkAll InclusiveAll Inclusive LightAvio-turaBanskoBorovecBudvaBugarskaČanjCrna GoraDobre VodeDruge pogodnosti:Duplex / TriplexHotelHoteli na plažiItalijaKasandra - HalkidikiKitenLido di JesoloNesebarNoćenje-doručakNova godinaOhridPamporovoPet FriendlyPetrovacPolupansionPomoriePremium All InclusivePrivatan smeštajPun pansionRafailovićiRiminiSitonija - HalkidikiSozopolSrbijaSuncev BregŠušanjSveti VlasTip usluge:Ultra All InclusiveWellness & SpaZimovanjeZlatni Pjasci

